Genomineerden DCFA Deal of the Year 2023 12/01/2024 Geplaatst in: Nieuws
Genomineerden DCFA Deal of the Year 2023
Op donderdag 18 januari a.s. vindt de traditionele uitreiking van de #DCFA Deal of the Year Award plaats. Juryleden bij deze 11e editie zijn Hans Biesheuvel, Peter Rikhof en Taco Rietveld.
De jury heeft dit jaar 12 inzendingen ontvangen welke zijn beoordeeld op complexiteit, creativiteit, deskundigheid, oplossingsgerichtheid, behaalde resultaten en bijzonderheden.
Uit de inzendingen zijn drie deals genomineerd van Mazars in Nederland, Coralis Corporate Finance en FBM Corporate Finance. Zij strijden donderdag 18 januari om de DCFA Deal of the Year Award 2023. Tijdens de bijeenkomst zal de winnaar uit deze drie finalisten bekend worden gemaakt.
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel
Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.